Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/002389

Miért érdemes minket választani?

Mert akár telefonon, akár e-mailben érdeklődsz mindenre kiterjedő tájékoztatást fogsz kapni,
hogy ne maradjon megválaszolatlan kérdésed!

Mert nálunk nincsenek rejtett költségek, csak annyit fizetsz, amit az Áraink menüpont alatt látsz!

Mert az e-learning elméleti oktatás eddigi vizsgaeredményessége nálunk közel 100%!
(Ha igényled, még ki is egészítjük ingyenes csoportos vagy egyéni foglalkozásokkal.)

Mert az elméleti oktatás jó hangulatban, beszélgetős módon és eredményesen zajlik!
Tanárúr ezt még évtizedeken keresztül így csináld!”
(egy szakfelügyelő vizsgabiztos mondta a foglalkozás után).

Addig járhatsz elméleti órákra (természetes külön költség nélkül),
amíg nem érzed, hogy sikeresen levizsgázol!

Mert a gyakorlati oktatók fiatalos gondolkodású, nagy tapasztalattal rendelkező szakemberek,
akik vidám hangulatban tényleg megtanítanak vezetni!

AZ ISKOLÁRÓL

A Kállay Attila Magán Autósiskola 1992. szeptemberében alakult meg egyszemélyes iskolaként és azóta több oktatót foglalkoztató iskolává fejlődött. Az előző esztendőkben kb. 200 tanulót iskoláztunk be évente, ez az elmúlt  három évtized során kb. 6000 ügyfelet jelent. A tanulóink nagy része az iskolánkban végzett tanulóink ismerőseinek köréből kerül ki. Ez alapján arra következtetünk, hogy az elképzeléseink beválnak: e-learning, vagy családias (5-10 fős csoportos) tantermi képzéssel, vidám hangulatban, egyéni odafigyeléssel, türelmes, jól képzett szakembergárda segítségével tanulóink sikeresen végzik el nálunk a tanfolyamot, szereznek személygépkocsi-vezetői engedélyt, valamint örömmel és bátran vezetik kocsijukat vagy a család féltett autóját.

Nem az a célunk, hogy nálunk tömegesen végezzék el a tanfolyamot, hanem az, hogy szolgáltatásunk folyamatosan emelkedő színvonalával, korrekt áron, megfelelő tudásszintre érve kapjanak ügyfeleink jogosítványt.

Tanulóinkkal, a minimális órákon felül, egyénileg is foglalkozunk, hiszen nekünk is az a célunk, hogy minél hamarabb (minél kisebb költséggel), elsőre sikerüljön az elméleti vizsga.

Az ügyfélfogadás és az elméleti oktatás
a III. ker. Vörösvári út 37-ben (a rendelőintézettel szemben) jól megközelíthető helyen,
nívósan felszerelt, hangulatos, kultúrált, légkondicionált helyen történik.

A gyakorlati képzést nagy tapasztalattal rendelkező, de fiatalos gondolkodású, türelmes, megértő oktatók

korszerű gépkocsikon (SUZUKI SX4/Swift, SKODA Scala, FORD Focus, OPEL Astra, AUDI A3, KIA Ceed stb.) lelkesen és vidáman végzik.

Várunk tanfolyamunkra!

Kállay Attila iskolavezető
06-30-933-3619

2023. IV. negyedév